Н. Әбіқаевты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 57 Жарлығы
Нұртай Әбіқаев Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Абыкаева Н. Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 апреля 2011 года № 57
Назначить Абыкаева Нуртая Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ