Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы № 399 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 88 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2007 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы № 399 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 31, 335-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2007 года № 399
Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 2011 года № 88
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2007 года № 399 «О Концепции миграционной политики Республики Казахстан на 2007 - 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 31, ст. 335).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев