Ә.М.Байменовті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 113 Жарлығы
Әлихан Мұхамедияұлы Байменов Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Байменова А.М. Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Указ Президента Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 113
Назначить Байменова Алихана Мухамедьевича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
Президент
Республики Казахстан                      Н. НАЗАРБАЕВ