Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 тамыздағы № 653 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 1150 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған "Еуропаға жол" мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 тамыздағы № 653 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 37, 398-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген 2009 - 2011 жылдарға арналған "Еуропаға жол" мемлекеттік бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
"Күтілетін нәтижелер" деген кіші бөлімнің үшінші абзацындағы "10 %-ға" деген сөздер алып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыттары мен тетіктері" деген 5-бөлімде:
"Энергетикалық ынтымақтастықты дамыту" деген 5.1.2-тараудың бірінші абзацы алып тасталсын;
"Техникалық реттеу және метрология саласындағы ынтымақтастықты дамыту" деген 5.1.4-тараудың төртінші абзацындағы "Стандарттау жөніндегі еуропалық комитетке (CEN)," деген сөздер алып тасталсын;
"Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер" деген 7-бөлімнің үшінші абзацындағы "10 %-ға" деген сөздер алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 653
Указ Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 1150
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 653 «О Государственной программе «Путь в Европу» на 2009 - 2011 годы» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 37, ст. 398) следующие изменения:
в Государственной программе «Путь в Европу» на 2009-2011 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе 1 «Паспорт Программы»:
в абзаце третьем подраздела «Ожидаемые результаты» слова «на 10 %» исключить;
в разделе 5 «Основные направления и механизмы реализации Программы»:
абзац первый главы 5.1.2 «Развитие энергетического сотрудничества» исключить;
в абзаце четвертом главы 5.1.4 «Развитие сотрудничества в области технического регулирования и метрологии» слова «Европейский комитет по стандартизации (CEN),» исключить;
в абзаце третьем раздела 7 «Ожидаемые результаты от реализации Программы» слова «на 10 %» исключить.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев