Р.Т.Түсіпбековті Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 236 Жарлығы
Рашид Төлеутайұлы Түсіпбеков Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Әділет министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Тусупбекова Р. Т. Председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 236
Назначить Тусупбекова Рашида Толеутаевича Председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции), освободив от должности Министра юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ