Н.М.Сәдуақасовты Қостанай облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 240 Жарлығы
Нұралы Мұстафаұлы Сәдуақасов Қостанай облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Садуакасова Н.М. акимом Костанайской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 240
Назначить Садуакасова Нуралы Мустафиновича акимом Костанайской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ