Е.М.Арынды Павлодар облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 241 Жарлығы
Ерлан Мұхтарұлы Арын Павлодар облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Арына Е.М. акимом Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 241
Назначить Арына Ерлана Мухтарулы акимом Павлодарской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ