М.А.Құл-Мұхаммедті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 245 Жарлығы
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ

О назначении Кул-Мухаммеда М.А. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2012 года № 245
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы Государ-ственным секретарем Республики Казахстан, освободив от должности Министра культуры Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ