А.С.Шабдарбаевты Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының қолбасшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 247 Жарлығы
Амангелді Смағұлұлы Шабдарбаев Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының қолбасшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ

О назначении Шабдарбаева А.С. Командующим Республиканской гвардией Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2012 года № 247
Назначить Шабдарбаева Амангельды Смагуловича Командующим Республиканской гвардией Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ