Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 283 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы қоса берілген Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссияның (бұдан әрі - Венеция комиссиясы) Жарғысына қосылсын.
2. Алып тасталды - ҚР Президентінің 28.03.2016 № 221 Жарлығымен.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право
Указ Президента Республики Казахстан от 13 марта 2012 года № 283
Подлежит опубликованию
в Собрании актов
Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Республике Казахстан присоединиться к прилагаемому Уставу Европейской Комиссии за демократию через право (далее - Венецианская комиссия).
2. Исключен Указом Президента РК от 28.03.2016 № 221.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев