Финляндия Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 286 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Финляндия Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Хельсинки қаласында (Финляндия Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Финляндской Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 15 марта 2012 года № 286
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан и
республиканской печати
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Финляндской Республикой ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Хельсинки (Финляндская Республика) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев