Бразилия Федеративтік Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 288 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Бразилия Федеративтік Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Бразилиа қаласында (Бразилия Федеративтік Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Бразилия
Указ Президента Республики Казахстан от 15 марта 2012 года № 288
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан и
республиканской печати
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Федеративной Республикой Бразилия ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Бразилиа (Федеративная Республика Бразилия) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев