"Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 318 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 470 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2017 № 470 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 20, 201-құжат; 2011 ж., № 31, 388-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықтың № 2 қосымшасы осы Жарлықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлықтың № 4 қосымшасы осы Жарлықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) жоғарыда аталған Жарлықтың № 11 қосымшасы осы Жарлықтың 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық 2012 жылғы 25 ақпаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2012 жылғы 7 мамырдағы
№ 318 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2000 жылғы 2 мамырдағы
№ 392 Жарлығына
№ 2 ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің жоғары
офицерлік құрамының адамдары атқаруға тиіс лауазымдар
тізбесі
Төрағаның бірінші - ұлттық қауіпсіздік
орынбасары генерал-лейтенанты
Төрағаның орынбасары - ұлттық қауіпсіздік
(кадр, қаржы-шаруашылық мәселелеріне генерал-майоры
жетекшілік ететінді қоспағанда)
Төрағаның орынбасары - Шекара қызметінің
директоры
Талдау және стратегиялық жоспарлау, әскери - ұлттық қауіпсіздік
қарсы барлау, кадр жұмысы, қарсы барлау, генерал-майоры
халықаралық терроризм мен діни экстремизмге
қарсы күрес, конституциялық құрылысты,
экономикалық қауіпсіздікті қорғау
жөніндегі департаменттердің бастықтары
"Арыстан" қызметінің бастығы - ұлттық қауіпсіздік
генерал-майоры
Арнаулы ақпарат қызметінің директоры - ұлттық қауіпсіздік
генерал-майоры
Академия бастығы - ұлттық қауіпсіздік
генерал-майоры
Алматы, Ақтөбе, Атырау, - ұлттық қауіпсіздік
Шығыс Қазақстан, Қарағанды, Қостанай, генерал-майоры
Павлодар, Оңтүстік Қазақстан облыстары,
Астана және Алматы қалалары бойынша
департаменттер бастықтары
Директордың бірінші орынбасары - генерал-майоры
Шекара қызметі Бас штабының
бастығы
Шекара қызметі директорының орынбасары - генерал-майоры
(кадр, қаржы-шаруашылық мәселелеріне
жетекшілік ететінді қоспағанда)
Шекара қызметі өңірлік - генерал-майор,
басқармасының бастығы контр-адмирал
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2012 жылғы 7 мамырдағы
№ 318 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2000 жылғы 12 мамырдағы
№ 392 Жарлығына
№ 4 ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің
жоғары офицерлік құрамының адамдары атқаруға тиіс
лауазымдар тізбесі
Президент Күзет қызметінің бастығы - Қазақстан Республикасы
Президент Күзет
қызметінің
генерал-лейтенанты
Қызмет бастығының бірінші орынбасары - - Қазақстан Республикасы
Президент қауіпсіздігі қызметінің бастығы Президенті Күзет
қызметінің
генерал-майоры
Қызмет бастығының орынбасары - Қазақстан Республикасы
Президенті Күзет
қызметінің
генерал-майоры
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2012 жылғы 7 мамырдағы
№ 318 Жарлығына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2000 жылғы 12 мамырдағы
№ 392 Жарлығына
№ 11 ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің
жоғары офицерлік құрамының адамдары атқаруға тиіс
лауазымдар тізбесі
Қызмет директоры - сыртқы барлау
генерал-лейтенанты
Қызмет директорының бірінші - сыртқы барлау
орынбасары генерал-майоры
Қызмет директорының орынбасары - сыртқы барлау
генерал-майоры

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава"
Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 318. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2017 года № 470
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2017 № 470.
Подлежит опубликованию
В Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 20, ст. 201; 2011 г., № 31, ст. 388) следующие изменения:
1) приложение № 2 к вышеназванному Указу изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
2) приложение № 4 к вышеназванному Указу изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Указу;
3) приложение № 11 к вышеназванному Указу изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие с 25 февраля 2012 года.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 7 мая 2012 года № 318
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 12 мая 2000 года № 392
Перечень должностей
Комитета национальной безопасности Республики
Казахстан, подлежащих замещению лицами
высшего офицерского состава
Первый заместитель Председателя - генерал-лейтенант
национальной
безопасности
Заместитель Председателя - генерал-майор
(за исключением ведающего кадровыми, национальной
финансово-хозяйственными вопросами) безопасности
Заместитель Председателя - Директор - генерал-лейтенант
Пограничной службы
Начальники департаментов анализа и - генерал-майор
стратегического планирования, военной национальной
контрразведки, кадровой работы, безопасности
контрразведки, по борьбе с международным
терроризмом и религиозным экстремизмом,
по защите конституционного строя,
экономической безопасности
Начальник Службы "Арыстан" - генерал-майор
национальной
безопасности
Директор Специальной - генерал-майор
информационной службы национальной
безопасности
Начальник Академии - генерал-майор
национальной
безопасности
Начальники департаментов по Алматинской, - генерал-майор
Актюбинской, Атырауской, Восточно- национальной
Казахстанской, Карагандинской, безопасности
Костанайской, Павлодарской, Южно-
Казахстанской областям, городам
Астане и Алматы
Первый заместитель Директора - - генерал-майор
начальник Главного штаба
Пограничной службы
Заместитель Директора Пограничной службы - генерал-майор
(за исключением ведающего кадровыми,
финансово-хозяйственными вопросами)
Начальник регионального управления - генерал-майор
Пограничной службы контр-адмирал
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 7 мая 2012 года № 318
ПРИЛОЖЕНИЕ № 4
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 12 мая 2000 года № 392
Перечень должностей
Службы охраны Президента Республики Казахстан,
подлежащих замещению лицами высшего офицерского состава
Начальник Службы охраны Президента - генерал-лейтенант
Службы охраны Президента
Республики Казахстан
Первый заместитель Начальника Службы - - генерал-майор
начальник Службы безопасности Президента Службы охраны Президента
Республики Казахстан
Заместитель Начальника Службы - генерал-майор
Службы охраны Президента
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 7 мая 2012 года № 318
ПРИЛОЖЕНИЕ № 11
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 12 мая 2000 года № 392
Перечень должностей
Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар",
подлежащих замещению лицами высшего офицерского состава
Директор Службы - генерал-лейтенант
внешней разведки
Первый заместитель директора - генерал-майор
Службы внешней разведки
Заместитель директора Службы - генерал-майор
внешней разведки