"Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің туы және нышаны туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы № 240 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 326 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің туы және нышаны туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы № 240 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 8 января 2007 года № 240 "О знамени и символе уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 11 мая 2012 года № 326
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 2007 года № 240 «О знамени и символе уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан».
2. Настоящий указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев