К.Қ. Мәсімовті Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 387 Жарлығы
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Масимова К. К. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 сентября 2012 года № 387
Назначить Масимова Карима Кажимкановича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ