Е.Ә.Ыдырысовты Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 398 Жарлығы
Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Идрисова Е. А. Министром иностранных дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2012 года № 398
Назначить Идрисова Ерлана Абильфаизовича Министром иностранных дел Республики Казахстан, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Соединенных Штатах Америки.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ