"Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы № 1167 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 428 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының қызметін жетілдіру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының құрылымы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы № 1167 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 33, 323-құжат; 2004 ж., № 12, 150-құжат; 2006 ж., № 32, 340-құжат; 2011 ж., № 3-4, 38-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының құрылымы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2012 жылғы 13 қарашадағы
№ 428 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2003 жылғы 18 тамыздағы
№ 1167 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Ішкі бақылау бөлімі
Ресми іс-шаралар және сыртқы байланыстар бөлімі
Ведомстволық қарасты ұйымдарды басқару жөніндегі бөлім
Қаржы-экономикалық бөлім
Күрделі құрылыс бөлімі
Заң бөлімі
Бухгалтерлік есеп және есептілік бөлімі
Ұйымдастыру-бақылау және кадр жұмысы бөлімі
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года № 1167 "О структуре Управления делами Президента Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 428
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В целях совершенствования деятельности Управления делами Президента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года № 1167 «О структуре Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 33, ст. 323; 2004 г., № 12, ст. 150; 2006 г., № 32, ст. 340; 2011 г., № 3-4, ст. 38) следующее изменение:
структуру Управления делами Президента Республики Казахстан, утвержденную названным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 13 ноября 2012 года № 428
УТВЕРЖДЕНА
Указом Президента
Республики Казахстан
от 18 августа 2003 года № 1167
СТРУКТУРА
Управления делами Президента Республики Казахстан
Руководство
Отдел внутреннего контроля
Отдел официальных мероприятий и внешних связей
Отдел по управлению подведомственными организациями
Финансово-экономический отдел
Отдел капитального строительства
Юридический отдел
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел организационно-контрольной и кадровой работы
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
Медицинский центр Управления делами Президента Республики Казахстан