Б.Ә. Сағынтаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 467 Жарлығы
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Сагинтаева Б. А. Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром регионального развития Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 467
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром регионального развития Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ