М.А. Құл-Мұхаммедті Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 471 Жарлығы
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Кул-Мухаммеда М. А. Министром культуры и информации Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 471
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы Министром культуры и информации Республики Казахстан, освободив от должности Государственного секретаря Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ