А.С. Айдарбаевты Маңғыстау облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 477 Жарлығы
Алик Серікұлы Айдарбаев Маңғыстау облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Айдарбаева А.С. акимом Мангистауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2013 года № 477
Назначить Айдарбаева Алика Сериковича акимом Мангистауской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ