Қ.П. Қожамжаровты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 481 Жарлығы
Қайрат Пернешұлы Қожамжаров Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Ақмола облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Кожамжарова К. П. помощником Президента - Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 2013 года № 481
Назначить Кожамжарова Кайрата Пернешовича помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан, освободив от должности акима Акмолинской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ