Ғ.Р. Әбдірахымовты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 485 Жарлығы
Ғабидолла Рахметоллаұлы Әбдірахымов Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Абдрахимова Г. Р. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 2013 года № 485
Назначить Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ