Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 622 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 50-бабының 2-тармағына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары болып:
Әйтімова Бірғаным Сарықызы;
Бейсенбаев Асқар Асанұлы;
Громов Сергей Николаевич;
Қиынов Ләззат Кетебайұлы;
Ким Георгий Владимирович;
Косдәулетов Дулат Рашитұлы;
Нөгербеков Серік Нөгербекұлы;
Оразалин Нұрлан Мірқасымұлы тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. НАЗАРБАЕВ.

О назначении депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 622
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить депутатами Сената Парламента Республики Казахстан:
Айтимову Бырганым Сариевну;
Бейсенбаева Аскара Асановича;
Громова Сергея Николаевича;
Киинова Ляззата Кетебаевича;
Кима Георгия Владимировича;
Куставлетова Дулата Рашитовича;
Нугербекова Серика Нугербековича;
Оразалина Нурлана Мыркасымовича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ