"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 656 Жарлығы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Жарлық 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 1, 2-құжат; 2000 ж., № 54, 593-құжат; 2001 ж., № 1-2, 2-құжат; № 4-5, 43-құжат; 2002 ж., № 26, 272-құжат; № 45, 445-құжат; 2003 ж., № 12, 130-құжат; № 16, 160-құжат; 2004 ж., № 13, 166-құжат; № 21, 267-құжат; № 27, 344-құжат; № 48, 590-құжат; 2005 ж., № 16, 189-құжат; № 27, 329-құжат; № 30, 380-құжат; № 49, 623-құжат; 2006 ж., № 7, 50-құжат; № 26, 264-құжат; № 28, 299-құжат; № 30, 320-құжат; 2007 ж., № 30, 330-құжат; № 33, 361-құжат; 2008 ж., № 10, 105-құжат; 2009 ж., № 5, 13-құжат; 2010 ж., № 27, 205-құжат; № 51, 466-құжат; 2011 ж., № 2, 12-құжат; № 34, 408-құжат; № 59, 833-құжат; 2012 ж., № 32, 414-құжат; № 42, 552-құжат; № 58, 793-құжат; № 59, 806-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 4-қосымшада:
«Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары» «3375» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары» «3421»;
«Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)» «363» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)» «366»;
«қаржы полициясының аумақтық органдары» «2852» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«қаржы полициясының аумақтық органдары» «2895».
2. Осы Жарлық 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 2 октября 2013 года № 656
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п. 2.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 «О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст.2; 2000 г., № 54, ст.593; 2001 г., № 1-2, ст.2; № 4-5, ст.43; 2002 г., № 26, ст. 272; № 45, ст.445; 2003 г., № 12, ст. 130; № 16, ст. 160; 2004 г., № 13, ст.166; № 21, ст. 267; № 27, ст. 344; № 48, ст.590; 2005 г., № 16, ст.189; № 27, ст.329; № 30, ст.380; № 49, ст.623; 2006 г, № 7, ст.50; № 26, ст.264; № 28, ст.299; № 30, ст.320; 2007 г., № 30, ст.330; № 33, ст.361; 2008 г., № 10, ст.105; 2009 г., № 5, ст.13; 2010 г., № 27, ст.205; № 51, ст.466; 2011 г., № 2, ст.12; № 34, ст.408; № 59, ст.833; 2012 г., № 32, ст.414; № 42, ст.552; № 58, ст.793; № 59, ст.806) следующие изменения:
в приложении 4 к вышеназванному Указу:
строку «Органы финансовой полиции Республики Казахстан» «3375» изложить в следующей редакции:
«Органы финансовой полиции Республики Казахстан» «3421»;
строку «Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)» «363» изложить в следующей редакции:
«Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)» «366»;
строку «территориальные органы финансовой полиции» «2852» изложить в следующей редакции:
«территориальные органы финансовой полиции» «2895».
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2014 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев