Б.Ә.Сағынтаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 6 қарашадағы № 682 Жарлығы
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.НАЗАРБАЕВ.

О назначении Сагинтаева Б.А. Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 ноября 2013 года № 682
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н.НАЗАРБАЕВ