Б.Т.Сұлтановты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 6 қарашадағы № 684 Жарлығы
Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.НАЗАРБАЕВ.

О назначении Султанова Б.Т. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 ноября 2013 года № 684
Назначить Султанова Бахыта Турлыхановича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром финансов Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                        Н.НАЗАРБАЕВ