Е.Т.Орынбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 701 Жарлығы
Ербол Тұрмаханұлы Орынбаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Орынбаева Е. Т. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2013 года № 701
Назначить Орынбаева Ербола Турмахановича помощником Президента Республики Казахстан, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ