"ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау мен оны өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 436 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 734 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 568 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 20.10.2017 № 568 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау мен оны өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 436 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 80, 1179-құжат; 2013 ж. № 41, 605-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа қосымшада:
ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін дайындау мен оны өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Орынбаев - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ербол Тұрмаханұлы көмекшісі,
Сәрінжіпов - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Аслан Бәкенұлы министрі;
мына жолдар:
"Жәмішев - Қазақстан Республикасы Қаржы министрі",
Болат Бидахметұлы
"Қаппаров - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Нұрлан Жамбылұлы қорғау министрі",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Бақыт Тұрлыханұлы Басшысының орынбасары",
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Жәмішев - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Болат Бидахметұлы министрі",
"Қаппаров - Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және
Нұрлан Жамбылұлы су ресурстары министрі",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бақыт Тұрлыханұлы Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Қаржы министрі, төрағаның
орынбасары";
көрсетілген құрамнан Қ.Н. Келімбетов, Б.Т. Жұмағұлов, Қ.А. Өскенбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 436 "Об образовании Государственной комиссии по подготовке и проведению Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017"
Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 734. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 20 октября 2017 года № 568
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 20.10.2017 № 568.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 26 ноября 2012 года № 436 "Об образовании Государственной комиссии по подготовке и проведению Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 80, ст. 1179; 2013 г., № 41, ст. 605) следующие изменения:
в приложении к вышеназванному Указу:
ввести в состав Государственной комиссии по подготовке и проведению Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017:
Орынбаева - помощника Президента Республики
Ербола Турмахановича Казахстан,
Саринжипова - Министра образования и науки Республики
Аслана Бакеновича Казахстан;
строки:
"Жамишев - Министр финансов Республики Казахстан",
Болат Бидахметович
"Каппаров - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Джамбулович Республики Казахстан",
"Султанов - заместитель Руководителя Администрации
Бахыт Турлыханович Президента Республики Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Жамишев - Министр регионального развития
Болат Бидахметович Республики Казахстан",
"Каппаров - Министр окружающей среды и водных
Нурлан Джамбулович ресурсов Республики Казахстан",
"Султанов - Заместитель Премьер-Министра
Бахыт Турлыханович Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
заместитель председателя";
вывести из указанного состава: Жумагулова Б.Т., Келимбетова К.Н., Ускенбаева К.А.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ