Кувейт Мемлекетінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 747 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Кувейт Мемлекетімен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Эль-Кувейт қаласында (Кувейт Мемлекеті) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Государстве Кувейт
Указ Президента Республики Казахстан от 31 января 2014 года № 747
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Государством Кувейт ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Эль-Кувейт (Государство Кувейт) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                     Н. НАЗАРБАЕВ