Ж.М. Қасымбекті Қазақстан Республикасының Көлік және комуникация министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № 764 Жарлығы
Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек Қазақстан Республикасының Көлік және комуникация министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Касымбека Ж.М. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 764
Назначить Касымбека Жениса Махмудулы Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                    Н. НАЗАРБАЕВ