А.Мұхамедиұлын Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 766 Жарлығы
Арыстанбек Мұхамедиұлы Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Мухамедиулы А. Министром культуры Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 766
Назначить Мухамедиулы Арыстанбека Министром культуры Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                          Н. НАЗАРБАЕВ