Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі С.Н.Ахметовтің орнынан түсуі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 778 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 70-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Берілген өтінішіне орай Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Серік Нығметұлы Ахметовтің орнынан түсуі қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің жаңа құрамы бекітілгенге дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

Об отставке Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова С.Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 778
В соответствии со статьей 70 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Принять отставку Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Серика Ныгметулы в связи с поданным им заявлением.
2. Правительству Республики Казахстан исполнять свои обязанности до утверждения нового состава Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                     Н.НАЗАРБАЕВ