К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 779 Жарлығы
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Масимова К. К. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 779
Назначить Масимова Карима Кажимкановича Премьер-Министром Республики Казахстан, освободив от должности Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.`
Президент
Республики Казахстан                       Н.НАЗАРБАЕВ