Ә.Ө.Исекешевті Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 876 Жарлығы
Әсет Өрентайұлы Исекешев Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Исекешева А. О. Министром по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 876
Назначить Исекешева Асета Орентаевича Министром по инвестициям и развитию Республики Казахстан, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ