А.Мұхамедиұлын Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 879 Жарлығы
Арыстанбек Мұхамедиұлы Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Мухамедиулы А. Министром культуры и спорта Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 879
Назначить Мухамедиулы Арыстанбека Министром культуры и спорта Республики Казахстан, освободив от должности Министра культуры Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                    Н. НАЗАРБАЕВ