Қ.П.Қожамжаровты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 886 Жарлығы
Қайрат Пернешұлы Қожамжаров Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Кожамжарова К. П. Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Указ Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 886
Назначить Кожамжарова Кайрата Пернешовича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, освободив от должности помощника Президента - Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                      Н. НАЗАРБАЕВ