Г.Н.Әбдіқалықованы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 948 Жарлығы
Гүлшара Наушақызы Әбдіқалықова Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Абдыкаликовой Г. Н. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2014 года № 948
Назначить Абдыкаликову Гульшару Наушаевну Государственным секретарем Республики Казахстан, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                   Н. НАЗАРБАЕВ