Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі Теңізге шыға алмайтын дамушы елдер үшін халықаралық талдамалық орталық құру туралы көпжақты келісімге қосылу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 953 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі Теңізге шыға алмайтын дамушы елдер үшін халықаралық талдамалық орталық құру туралы көпжақты келісімге қосылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О присоединении Республики Казахстан к Многостороннему соглашению о создании Международного аналитического центра для развивающихся стран, не имеющих выхода к морю, от 24 сентября 2010 года
Указ Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 953
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Республике Казахстан присоединиться к Многостороннему соглашению о создании Международного аналитического центра для развивающихся стран, не имеющих выхода к морю, от 24 сентября 2010 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                   Н.Назарбаев