Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № 960 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2014 жылғы 18 қарашадағы
№ 960 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы № 829 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 41, 426-құжат; 2007 ж., № 24, 268-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2011 ж., № 50, 664-құжат; 2012 ж., № 36, 476-құжат; № 71, 1025-құжат; 2013 ж., № 22, 351-құжат; 2014 ж., № 30, 253-құжат; № 55-56, 538-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссияның құрамына:
Әбдіқалықова - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Гүлшара Наушақызы хатшысы, төрайым
енгізілсін;
көрсетілген комиссияның құрамынан Ә.Р. Жақсыбеков шығарылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 1 ақпандағы № 56 Жарлығына (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 5, 39-құжат; 2007 ж., № 12, 135-құжат; 2008 ж., № 27, 248-құжат; 2010 ж., № 10, 115-құжат; 2011 ж., № 50, 664-құжат; 2012 ж., № 36, 476-құжат; № 53, 714-құжат; № 77-78, 1131-құжат; 2013 ж., № 22, 351-құжат; 2014 ж., № 28, 227-құжат; № 55-56, 538-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына:
Әбдіқалықова - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Гүлшара Наушақызы хатшысы, төрайым
енгізілсін.
3. Күші жойылды – ҚР Президентінің 14.06.2022 № 927 Жарлығымен.

О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 ноября 2014 года № 960.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 18 ноября 2014 года № 960
ИЗМЕНЕНИЯ,
которые вносятся в некоторые акты
Президента Республики Казахстан
1. В Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года № 829 "О составе Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 41, ст.426; 2007 г., № 24, ст.268; 2008 г., № 20, ст.182; № 42, ст.465; 2011 г., № 50, ст.664; 2012 г., № 36, ст.476; № 71, ст.1025; 2013 г., № 22, ст.351; 2014 г., № 30, ст.253; № 55-56, ст.538):
ввести в состав Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Абдыкаликову Гульшару - Государственного секретаря Республики
Наушаевну Казахстан, председателем;
вывести из состава указанной Комиссии Джаксыбекова А.Р.
2. В Указ Президента Республики Казахстан от 1 февраля 2006 года № 56 "О Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 5, ст.39; 2007 г., № 12, ст. 135; 2008 г., № 27, ст.248; 2010 г., № 10, ст. 115; 2011 г., № 50, ст.664; 2012 г., № 36, ст.476; № 53, ст.714; № 77-78, ст. 1131; 2013 г., № 22, ст.351; 2014 г., № 28, ст.227; № 55-56, ст.538):
ввести в состав Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Абдыкаликову Гульшару - Государственного секретаря Республики
Наушаевну Казахстан, председателем;
вывести из состава указанной комиссии Бекбосынову М.С.
3. Утратил силу Указом Президента РК от 14.06.2022 № 927.