К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 4 Жарлығы
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Масимова К. К. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2015 года № 4
Назначить Масимова Карима Кажимкановича Премьер-Министром Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев