А.А.Бисембаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 12 Жарлығы
Абай Айдарханұлы Бисембаев Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Бисембаева А. А. управляющим делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 12
Назначить Бисембаева Абая Айдархановича управляющим делами Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ