Ғ.Ж.Байжановты Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің директоры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 13 Жарлығы
Ғабит Жақыпбайұлы Байжанов Қазақстан Республикасы «Сырбар» Сыртқы барлау қызметінің директоры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Байжанова Г. Ж. директором Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 13
Назначить Байжанова Габита Жакыпбаевича директором Службы внешней разведки Республики Казахстан «Сырбар».
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ