Қ.П.Қожамжаровты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 14 Жарлығы
Қайрат Пернешұлы Қожамжаров Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Кожамжарова К. П. председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 14
Назначить Кожамжарова Кайрата Пернешовича председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ