"Қорғас - Шығыс қақпасы" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 187 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 52 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қорғас - Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 187 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 4, 74-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген «Қорғас - Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. «Қорғас - Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағы (бұдан әрі - АЭА) қоса беріліп отырған жоспарға сәйкес шекарада Алматы облысының аумағында орналасқан.
АЭА логистикалық арнайы экономикалық аймақ болып табылады.
АЭА-ның аумағы 4591,5 гектарды құрайды және Қазақстан Республикасы аумағының ажырамас бөлігі болып табылады.»;
2) көрсетілген Ережеге қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2015 жылғы 7 шілдедегі
№ 52 Жарлығына
ҚОСЫМША
«Қорғас - Шығыс қақпасы»
арнайы экономикалық
аймағы туралы ережеге
ҚОСЫМША
«Қорғас - Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағының
ЖОСПАРЫ
рет саны
Негізгі аймақтардың атаулары
Ауданы, га
1.
«Құрғақ порт» көлік-логистикалық кешені

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 187 "О создании специальной экономической зоны "Хоргос - Восточные ворота"
Указ Президента Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 52
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 187 «О создании специальной экономической зоны «Хоргос — Восточные ворота» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 4, ст. 74) следующие изменения:
1) в Положении о специальной экономической зоне «Хоргос — Восточные ворота», утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Специальная экономическая зона «Хоргос - Восточные ворота» (далее — СЭЗ) расположена на территории Алматинской области в границах согласно прилагаемому плану.
СЭЗ является логистической специальной экономической зоной.
Территория СЭЗ составляет 4591,5 гектаров и является неотъемлемой частью территории Республики Казахстан.»;
2) приложение к указанному Положению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 7 июля 2015 года № 52
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о специальной
экономической зоне
«Хоргос - Восточные ворота»
ПЛАН
специальной экономической зоны «Хоргос - Восточные ворота»
п/п
Наименование основных зон
Площадь, га
1.
Транспортно-логистический комплекс «Сухой порт»