Б.Қ.Байбекті Алматы қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 9 тамыздағы № 64 Жарлығы
Бауыржан Қыдырғалиұлы Байбек Алматы қаласының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Байбека Б. К. акимом города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 9 августа 2015 года № 64
Назначить Байбека Бауыржана Кыдыргалиулы акимом города Алматы.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ