Қ.І.Ақсақаловты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 82 Жарлығы
Құмар Іргебайұлы Ақсақалов Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Аксакалова К. И. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 82
Назначить Аксакалова Кумара Иргибаевича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ