Д.Н. Назарбаеваны Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 90 Жарлығы
Дариға Нұрсұлтанқызы Назарбаева Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Назарбаевой Д. Н. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 сентября 2015 года № 90
Назначить Назарбаеву Даригу Нурсултановну Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ