М.Б.Бекетаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 131 Жарлығы
Марат Бақытжанұлы Бекетаев Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Бекетаева М. Б. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 131
Назначить Бекетаева Марата Бакытжановича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ