А.С. Смолинді Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 133 Жарлығы
Анатолий Сергеевич Смолин Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Смолина А. С. Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 133
Назначить Смолина Анатолия Сергеевича Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ