Е.К. Сағадиевті Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 194 Жарлығы
Ерлан Кенжеғалиұлы Сағадиев Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Сагадиева Е. К. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2016 года № 194
Назначить Сагадиева Ерлана Кенжегалиевича Министром образования и науки Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ